ZAPRASZAMY NA ZACZAROWANY BAL

W  DNIU   9  LUTEGO  2018  /PIĄTEK/ DLA NASZYCH KRASNOLUDKÓW ZORGANIZOWANY ZOSTANIE  BAL  KARNAWAŁOWY .PROSIMY RODZICÓW O PRZYGOTOWANIE  BAJKOWEGO PRZEBRANIA  DLA  SWOJEGO DZIECKA . TEMATEM TEGOROCZNEGO BALU BĘDĄ ” CZARY-MARY”,  PONIEWAŻ   NA  BAL  ZAPROSZENI  ZOSTALI  PRAWDZIWI  CZARODZIEJE ! CHCEMY, ABY W TYM DNIU KAŻDE DZIECKO  CIESZYŁO SIĘ  SWOIM WYGLĄDEM I BYŁO BARDZO SZCZĘŚLIWE . NA BALU NIE ZABRAKNIE KARNAWAŁOWYCH NIESPODZIANEK , SŁODKIEGO POCZĘSTUNKU I PAMIĄTKOWYCH ZDJĘĆ.

Images Designed by Freepik available under CC BY License / Grafiki na stronie są zaprojektowane przez Freepik dostępne na licencji CC BY
Background image designed by vector4free.com available under CC License / Obraz tła jest zaprojektowany przez vector4free.com dostępne na licencji CC