SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W DNIU 19 GRUDNIA /WTOREK /O GODZ. 9.30. DZIECI ZAPREZENTUJĄ JASEŁKA , A NASTĘPNIE WSPÓLNIE Z OSOBĄ DOROSŁĄ  W SWOICH GRUPACH WYKONAJĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ . PROSIMY ,ŻEBY KAŻDE Z DZIECI MIAŁO 1 OSOBĘ Z RODZINY. SPOTKANIE ZAKOŃCZY SIĘ WSPÓLNYM POCZĘSTUNKIEM . W PRZEDSZKOLU ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY RÓWNIEŻ KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH – ZAPRASZAMY .

Images Designed by Freepik available under CC BY License / Grafiki na stronie są zaprojektowane przez Freepik dostępne na licencji CC BY
Background image designed by vector4free.com available under CC License / Obraz tła jest zaprojektowany przez vector4free.com dostępne na licencji CC